آموزش تمیزکردن وسایل استیل

قدم 1

آموزش تمیزکردن وسایل استیل : مانند چوب، سطح استیل نیز، اگر خوب دقت کنید دارای خطوطی می باشد. خطوط ماتی هستند که به خوبی قابل تشخیصند. البته هر وسیله استیل اگر دقت کنید دارای این خطوط مرتب هستند و پیش از هر چیزی باید دقت کنید جهت این خطوط به کدام سمت است. آیا فکر می کنید اگر در جهت خطوط تمیز نکنید وسیله شما آسیبی می بیند؟خیر، اصلا اینطور نیست. فقط اگر این کار را بکنید تمیزتر می شود. زیرا جرم لابه لای این خطوط قرار می گیرد و اگر تنها در جهت خطوط تمیز کنید می تواند جرم را کاملا پاک کند. این تنها یک نکته کوچک برای بهتر تمیز کردن وسایل استیل است.

قدم 2

مواردی که نیاز دارید: 2 عدد ستمال تمیز که زبر نباشد که سطح را ساییده کند. اگر پنبه ای باشد بهتر است زیرا هیچ پرزی تقریبا باقی نمی گذارد. مایع ظرفشویی، روغن بچه یا هر روغن معدنی دیگر

قدم 3

مایع ظرفشویی در ازبین بردن جرم و چربی ظروف و وسایل خانه واقعا معجزه می کند. به کمک مایع ظرفشویی به آرامی شروع به تمیز کردن سطوح استیل کنید. مقداری مایع را روی پارچه بریزید، کمی آن را به آب آغشته کنید، تنها در اندازه ای که پارچه را مرطوب کند.حالا در امتداد خطوط استیل پارچه را کشیده و تمیز کنید. اگر لکه ای بیشتر مانده باشد شما باید در همان راستا دستمال را چندین بار بکشید. پس از این مرحله تمیزی، با یک دستمال خشک شروع به خشک کردن کنید.

قدم 4

حالا نوبت به مرحله مهم رسید. در حد تنها دو قطره روغن معدنی یا روغن بچه روی پارچه تمیز دوم بریزید. مشابه مرحله تمیز کردن، در راستای خطوط استیل شروع به کشیدن دستمال کنید. این نوع پولیش دادن خیلی استیل شمارا براق می کند.

قدم 5

خب یکبار دیگه وسیله شما مثل روز اولش شد. از دیدنش لذت ببرید.
امیدوارم از آموزش تمیز کردن وسایل استیل آشپزخانه استفاده کنید
آموزش تمیزکردن وسایل استیل

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای الزامی میبایست تکمیل شوند.