پاک کردن رنگ از دست و مو در خانه

پاک کردن رنگ از دست و مو  ،اگر در هنگام رنگ زدن خانه رنگ روی بدن یا موی شما ریخته، دست نگه دارید! برای از بین بردن رنگ از روی بدن تینر و بنزین لازم نیست. یک راه ساده برای پاک کردن رنگ از دست و وجود دارد. بر خلاف تصور عمومی که الکل را خلال اصلی بیشتر مواد می دانند ،این روغن است که حلال اصلی بیشتر مواد صنعتی است.حتی ممکن است باورش برای خیلی ها سخت باشد که روغن حلال بسیاری از چسب ها می باشد.

روش پاک کردن رنگ از دست :

استفاده از تینر و بنزین علاوه بر اینکه این مواد، شیمایی هستند و به پوست و مو آسیب می‌زنند. با استفاده از آن‌ها برای ساعت‌ها بوی تینر یا بنزین روی دست می‌ماند و آزار دهنده است. بنابران پیشنهاد می‌کنیم برای پاک کردن رنگ از دست و مو روش زیر را انجام دهید.

برای پاک کردن رنگ از روی پوست از روغن زیتون و نمک استفاده کنید. این روش هم به پوست ضرر نمی‌زند و هم دستان شما بعد از آن نرم و لطیف می‌شود.

تجربه من: من این روش رو تست کردم و برای پاک کردن رنگ روغن از دستم از روغن زیتون تنها استفاده کردم. عالی بود و رنگ را کاملاً از دستم پاک کرد. بعد هم با مایع دستشویی دستم را شستم. تفاوتی با تینر نداشت. من چون تینر نداشتم با روغن مایع معمولی قلمو رنگ را هم پاک کردم که اونم خوب تمیز شد.

یه خوبی دیگه‌ای هم که استفاده از روغن زیتون یا مایع برای پاک کردن رنگ روغن از دست داره اینه که بعد از پاک کردن دست اصلاً بو نمیده. در حالی که تینر خیلی بو میده و آزار دهنده است.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای الزامی میبایست تکمیل شوند.