استفاده از لاک رنگی و نخ دندان و خمیر دندان و شانه در خانه داری

استفاده از لاک رنگی و نخ دندان و خمیر دندان و شانه در خانه داری : از نخ دندان برای محکم کردن پارچه چتر به میله‌های باریک آن کمک بگیرید. استقامت این نخ مانع از پاره شدن و جداشدن چتر در روزهای بارانی که باد با سرعت زیاد می‌وزد، می‌شود.

حتما برای‌تان پیش آمده که برای نصب‌کردن ساعت دیواری یا قاب عکس به دیوار اتاق‌تان با چکش روی انگشت‌تان بزنید. یک راه حل ساده برای‌تان سراغ داریم از این به بعد از دندانه‌های ریز شانه برای نگه داشتن میخ روی دیوار استفاده کنید.

اگر کیف لوازم آرایش قدیمی دارید و تصمیم دارید آن را با یک کیف جدید عوض کنید بهتر است از کیف قدیمی خود برای نگه داشتن مدادرنگی‌ها و مدادشمعی‌های فرزندتان استفاده کنید.

بسیاری از خانم‌ها برای بستن شکم ماهی یا مرغ شکم پر از نخ‌های معمولی استفاده می‌کنند اما ما به شما توصیه می‌کنیم از این پس از نخ دندان برای بستن شکم ماهی و مرغ استفاده کنید که هم بهداشتی‌تر است و هم استقامت بیشتری برای این کار دارد.

 تمیز کردن فنجان های چینی با اسنتفاده از لاک 

استون در پاک کننده های ناخن در از بین بردن لکه های چای بسیار عالی است ، فقط آن لکه ها را با استفاده از استون و پنبه و یا پارچه بساوید و سپس به طور معمول بشورید. آنها نو می شوند.

پاک کردن لکه های ماژیک با اسنتفاده از لاک 

روش های موثر زیادی برای استفاده از استون برای حذف لکه ها وجود دارد. برای حذف لکه های ماژیک، یک تکه پنبه را در استون فرو ببرید و سپس لکه ها را به آرامی با حرکات دایره ای مالش دهید، تا لکه ها به طور کامل حل شوند. سپس با یک پارچه پاک کنید.

 

از لاک‌های رنگی که در خانه دارید می‌توانید برای نشانه‌گذاری روی دسته کلیدتان استفاده کنید تا هنگام بازگشت به منزل سریع‌تر بتوانید کلید در ورودی را پیدا کنید.

اگر پیچ عینک‌تان شل شده و به تازگی آن را محکم کرده‌اید برای اطمینان از سفتی آن می‌توانید با فرچه‌ای کوچک مقدار کمی برق ناخن روی پیچ عینک‌تان بزنید. به این ترتیب مطمئن خواهید شد که پیچ عینک‌تان تا مدت‌ها از جای خود تکان نمی‌خورد.

از بین بردن خراش روی CD یا DVD

حتما هنوز در خانه شما CD یا DVD قدیمی یافت می‌شود که برای تماشا یا اجرای آن به مشکل بر می‌خورید. اگر متوجه شدید که کمی خراش به روی آن‌ها افتاده است می‌توانید از خمیردندان کمک بگیرید. مقدار خیلی کمی خمیردندان را روی قسمت خش افتاده بزنید و با یک دستمال تمیز به آرامی روی آن بکشید تا مشکل برطرف شود.

 

احیای کفش‌های سفید با خمیر دندان 

حتما یک کفش ورزشی سفید در خانه دارید که کمی لک شده یا برای شستن آن در لباسشویی مشکل دارید. علاوه بر این‌ها تمیزکردن بند کفش سفید نیز خود یکی از مشکلات بزرگ است. نگران نباشید ناجی کفش سفید شما نیز خمیردندان است. از یک خمیردندان سفید استفاده کنید و مقداری از آن را روی نقاط لک شده بزنید و با یک مسواک یا دستمال روی آن بکشید تا پاک شود. سپس کفش را با آب ولرم بشویید تا خمیر دندان از روی آن پاک شود. دقت داشته باشید که از خمیردندان رنگی یا ژلی استفاده نکنید.

خمیردندان یکی از بهترین پاک کننده‌ها برای سطح حساس CD یا DVD است. برای این کار لازم است به اندازه یک نخود از خمیردندان را روی سطح CD بریزید و با کمک آب آن را بشویید.

استفاده از لاک رنگی و نخ دندان و خمیر دندان و شانه در خانه داری

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای الزامی میبایست تکمیل شوند.