روش مناسب برای چیدن لباس در چمدان سفر

روش مناسب برای چیدن لباس در چمدان سفر : لوله کردن و پیچاندن لباس‌ها به مراتب راه حل مناسب تری نسبت به تا کردن آنهاست. چون این کار فضای بیشتری را در چمدان در اختیار شما قرار می‌دهد. همچنین این روش، از چروک شدن لباس‌ها در چمدان جلوگیری می‌کند و وقتی که به مقصد رسیدید، دیگر مجبور نخواهید بود تمام لباس‌هایتان را دوباره اتو کنید.

گام اول
از لباس‌های بزرگ‌تر شروع کنید و آن‌ها را در ته ساک یا چمدانتان بگذارید. به منظور افزایش فضا، بزرگ تر‌ها را در ته ساک و لباس‌های کوچک‌تر را رو قرار می‌دهیم.

گام دوم
شلوار‌هایتان را از وسط به درازا تا کنید. سپس از انتهای شلوار شروع کرده و آن را به سمت بالا لوله کنید. حالا شلوارهای لوله شده را ته ساک بگذارید.

گام سوم
تی شرت‌ها و بلوز‌ها را از وسط به درازا تا کرده و اگر امکانش هست دوباره از وسط یک تای دیگر بزنید. از قسمت پایین بلوز‌ها شروع کرده و آن را به سمت یقه بپیچانید. حالا بلوزهای لوله شده را در لایهٔ بعدی روی شلوار‌ها قرار دهید.

گام چهارم
لباس‌های زیر را هم روی لباس‌های تا و لوله شده قرار می‌دهیم. از وسط تا کنید و سپس آن‌ها را لوله کنید.

گام پنجم
کت‌ها، پیراهن‌های مردانه و دیگر لباس‌های رسمی را روی لباس‌های لوله شده در چمدان بگذارید. لوله کردن و پیچاندن این لباس‌ها ممکن است باعث از شکل افتادن یقه یا قسمت‌های دیگر لباس شود. پس این گونه لباس‌ها را تا کرده و روی لباس‌های لوله شده قرار دهید.

توجه: اگر می‌خواهید کفش‌هایتان را هم کنار لباس‌هایتان در چمدان بگذارید، می‌توانید از فضای موجود در داخل کفش‌ها هم استفاده کنید و لباس‌های رول شده کوچک را در آنجا قرار دهید.

روش مناسب برای چیدن لباس در چمدان سفر

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای الزامی میبایست تکمیل شوند.