روش های تمیز کردن گوشی موبایل و تبلت

روش های تمیز کردن گوشی موبایل و تبلت ،همان گونه که مستحضر هستید، امروزه اسمارت فون ها دارای جایگاهی خاص و منحصر بفرد در زندگی هر یک از ما انسان ها می باشند که بیشتر از آن به عنوان مغز دوم نیز یاد می شود چرا که ما تمام اطلاعات خود را درون آنها ذخیره می کنیم و هر زمان که بخواهیم در آن زمان آنها را مشاهده می کنیم. با این وجود باید از آنها به بهترین نحو ممکن نگهداری به عمل آوریم و اجازه ندهیم که مشکلاتی در آن ها ایجاد شوند.

تميز كردن گوشی موبایل

با این وجود از مهم ترین قسمت های هر اسمارت فون می توان به صفحه نمایش آن اشاره نمود که گاها به دلایل مختلف اعم از چرب بودن سر، قرار گرفتن در محیطی آلوده، کار کردن با دستان چرب و… ممکن است به شدت آلوده شوند که این می تواند به مرور باعث بروز بیماری های مختلف و جمع شدن میکروب ها شوند.

از این رو باید صفحه نمایش اسمارت فون خود را به مرور زمان تمیز کنیم و اجازه ندهیم تا صفحه نمایش گوشی، تجمغ گاهی برای میکروب ها و آلودگی ها باشد.

چکونه صفحه نمایش گوشی را تمیز کنیم؟

  • روش اول

تاکنون حتما یا خودتان یا اطرافیانتان از دستمال های مخصوص عینک و اسپری های کوچک آنها استفاده کرده اید و یا حتی از نزدیک مشاهده کرده اید.

بطور کلی دستمالی که شما قصد استفاده از آن را دارید باید کاملا صاف و یک دست باشد و هیچ گونه پرزی نداشته باشد تا منجر به ایجاد هیچ گونه خط و خشی در صفحه نمایش و یا گلس گوشی نشود.

بنابراین توصیه ما به شما این است که ابتدا اسپری کوچک مناسب تمیز کردن شیشه و دستمال مخصوص عینک را از نزدیک ترین فروشگاه عینک تهیه نمایید و استفاده از آن نیز این گونه است که می بایست ابتدا با استفاده از اسپری صفحه نمایش گوشی خود را مرطوب کنید و سپس با استفاده از دستمال مخصوص شروع به تمیز کردن گوشی خود کنید که این گونه گوشی شما تمیز خواهد شد و دیگر تجمع میکروبی بر روی آن وجود نخواهد داشت.

روش های تمیز کردن گوشی موبایل ،اگر احساس می کنید گوشی شما به شدت آلوده شده است و با استفاده از روش اول نمی توانید تمیز کنید، ما ژل الکل را به شما پیشنهاد می کنیم. ژل الکل به ماده ای ضدعفونی کننده ای گفته می شود که از آنها در بیمارستان ها برای ضدعفونی کردن استفاده می شود و می توانید از آنها برای استفاده شخصی استفاده کنید.

از این رو این ماده برای ضدعفونی کردن و از بین بردن میکروب ها ساخته و عرضه شده است که می توانید از آن برای حذف و از بین بردن میکروب ها استفاده کنید.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای الزامی میبایست تکمیل شوند.