کاربرد های کلید های قدیمی ، هنری و کاربردی

تبدیل کلید ها به قلاب و جاکلیدی

کاربرد های کلید های قدیمی ،با استفاده از انبردست و یا اچار کلیدها را خم کنید. اگر کلیدها قدیمی و شکننده باشند، ممکن است نیاز باشد به آنها گرما بدهید تا از ترک خوردن آنها جلوگیری کنید و کلیدها انعطاف پذیرتر شوند. سپس آنها را به یک تکه چوب بچسبانید ، با کمی خلاقیت میتوانید یک آویز زیبا از کلیدهای قدیمی برای خود ایجاد کنید.

تمیز کردن کف چکمه

قبلا دیدیم که با استفاده از خمیر دندان میتوانیم لکه های کفش خود را از بین ببریم و آنها را تمیز کنیم. خوب است بدانیم که با استفاده از کلید می توانید گل خشک شده را به آسانی از کف چکمه ها خارج کنید و کف آنرا تمیز کنید.

استفاده به عنوان وزنه پرده خانه

کلیدها را در قسمت جیبی مانند لبه پایینی پرده های سبک قرار دهید تا باعث سنگین شدن و تکان نخوردن آنها بر اثر باد شوید.

باز کردن درب نوشیدنی ها

کلید را لبه بطری نوشیدنی و زیر درپوش آن قرار دهید و با اهرم کردن آن، درب بطری را باز کنید.

استفاده به عنوان لنگر بادکنک

چند کلید را به نواری که به بادکنک هالوژنی متصل است، وصل کنید تا از رها شدن آن جلوگیری کنید.

درست کردن آویز ورود برای درب

کلیدها را از طول به تخته نازکی متصل کنید و بالای درب وصل کنید. با اینکار با ورود افراد به خانه و.. کلیدها صدا ایجاد میکنند و شما آگاه می شوید.

درست کردن آهنربا

آهنربای کوچک را به کلیدهای قدیمی بچسبانید تا بتوانید چیزهای جالبی را به جلوی یخچال خود با استفاده از آن قرار دهید. هم چنین با مطالعه مطلب قبلی انزل وب می توانید با دیگر کاربردهای جالب آهنربا نیز آشنا شوید.

ریختن رنگ چوب لوازم خانه

چند کلید قدیمی را در یک حلقه قرار دهید و به یک نخ وصل کنید.سپس با استفاده از آن به رنگ امیزی اسباب و لوازم بپردازید تا حالتی مثل اسباب قدیمی بگیرند. علاوه بر این در صورتی که میخواهید برای رنگ آمویزی مجدد ، رنگ قبلی وسیله مورد نظر را از بین ببرید میتوانید از دسته کلید خود استفاده نمایید.

ساخت ابزار تزئینی خانه

کاربرد های کلید های قدیمی ،شما میتوانید با استفاده از کمی خلاقیت و بهم متصل کردن کلید ها بر اساس یک الگو خاص ابزاری تزئیینی مثل کاسه ، جای شمع ، بطری فلزی و.. ایجاد کنید. برای اتصال کلیدها به هم از چسب های قوی ، لحیم یا جوش دادن استفاده نمایید.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای الزامی میبایست تکمیل شوند.