تکنیک های مرتب کردن کمد لباس همینطور مرتب نگه داشتن آن

تکنیک های مرتب کردن کمد لباس ،شاید شما هم جزو افرادی هستید که تعداد لباس هایتان خیلی زیاد است و انبوه لباس هایتان را نمیدانید چگونه مرتب کنید، مرتب کردن لباس ها و چیدمان آن ها داخل کمد و کشو ها نیازمند به کار گیری برخی ترفندها است.

نحوه تا کردن و چیدن لباس در کشو

برای اینکه تاپ و تیشرت هایتان جای کمتری در کشو اشغال کنند باید آن ها را مانند تصویر زیر تا کنید، وقتی لباس ها به این روش تا شوند موقع انتخاب لباس همه لباس ها قابل دید هستند و لازم نیست برای پیدا کردن لباس مورد نظرتان کشو را به هم بزنید.

فکری به حال شال و روسری ها بکنید

برای شال و روسری ها چوب رختی های مخصوصی در بازار وجود دارد که با استفاده از آن ها میتوانید شال و روسری هایتان را نظم دهی کنید و دسترسی به آن ها را آسان کنید.

جایی برای اکسسوری ها

تکنیک های مرتب کردن کمد لباس ،درب کمد بهترین جا برای اکسسوری هایی مانند کمربند، کراوات و کلاه است به این صورت که به درب کمد از داخل تعدادی میخ بزنید و اکسسوری هایتان را از میخ ها آویزان کنید به همین راحتی!

نحوه نگهداری از بوت ها

بوت ها را داخل کمد به راحتی نگهداری کنید به این شکل که آن ها را آویزان کنید، آویزان کردن بوت ها باعث میشود شکل ظاهری آن ها بهتر حفظ شود و جای کمتری اشغال کنند.

نظم دهی به زیورآلات

برای نظم دهی و مرتب کردن زیورآلات و اکسسوری هایی ماننند عینک آفتابی میتوانید از یک ایده خلاقانه استفاده کنید به این صورت که تعدادی قاب در سایز های مختلف به دیوار بزنید و با میخ های کوچک زیورآلات تان را داخل آن ها آویزان کنید.

در نهایت باید به این نکات توجه داشت که موارد ذکر شده کلی ترین مطالبی بود که میتوان به صورت جامع بیان کرد.نکات تکمیلی به ساختار کمد شما مرتبط است.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای الزامی میبایست تکمیل شوند.